Mūsų kompanija visuomet ieško iniciatyvių, kūrybingų ir norinčių save realizuoti žmonių.


Apie mus

Jau daugiau nei dešimtmetį Energenas yra patikimas gydytojų, mokslininkų, tyrėjų ir kokybės kontrolės specialistų partneris. Energenas stengiasi sutelkti veiklą srityse, kuriose ilguoju periodu bus kuriama didžiausia grąža bendruomenei ir visuomenei, taip pat stengiamasi sumažinti neigiamą įtaką aplinkai, pasirenkant aplinką tausojančius sprendimus. Siekiant kompleksiškai įgyvendinti kokybės ir aplinkos apsaugos reikalavimus, įmonėje įdiegta integruota kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistema, atitinkanti tarptautinių standartų ISO 9001 ir ISO 14001 nuostatas. Su mūsų kokybės ir aplinkos apsaugos politika galite susipažinti čia. Didžiausios Energenas vertybės – klientai, profesionalumas, orientacija į ilgalaikį tikslą, atsakomybė, pagarba bei inovatyvumas. 

Sėkmingai vystydami Energeno veiklą ir siekdami užtikrinti veiklų fokusą bei kokybišką klientų aptarnavimą per 2015 metus nutarėme atskirti savo 2 pagrindines veiklas – medicininių priemonių ir laboratorinės bei analitinės įrangos prekybą į dvi atskiras įmones: UAB Inospectra ir UAB Sophimeda.  Energenas išliks minėtų įmonių akcininkas ir koncentruosis į esamus ir naujus investicinius projektus mokslo idėjų komercializacijos srityje.


Sophimeda fokusuosis į prekybą medicininėmis priemonėmis. 2015 bus pereinamieji metai, kada veiklą vykdys tiek Energenas, tiek Sophimeda. Pasibaigus esamų sutarčių galiojimo terminui, naujos sutartys bus perrašomos Sophimedos vardu, taip pat norime informuoti, kad kurį laiką rašydami užklausas į Energeno elektroninius paštus, gausite pasiūlymus jau iš Sophimedos. Norime užtikrinti, kad prieš perkeldami savo veiklą iš Energeno į Sophimedą, įvykdysime visus sutartinius ir kitus įsipareigojimus. Sophimedos misija bus tiekti didžiausios vertės produktus  tinkamomis sąlygomis ir užtikrinti nepriekaištingą klinikinį palaikymą, tapti pirmaujančiu sprendimų diegėju endovaskulinėje medicinoje ir  intervencinėje kardiologijoje. Mūsų komanda išlieka ta pati ir tikisi partneriško bei abipusiai naudingo bendradarbiavimo.


Inospectra taps sprendimų diegėja biotechnologijoms, laboratorijoms, analitikoje, taip pat plonoms dangoms bei darbo atmosferai (švaros kambariai, pirštininės dėžės, izoliatoriai). 2015 metai bus pereinamieji metai, kada veiklą vykdys tiek Energenas, tiek Inospectra. Pasibaigus esamų sutarčių galiojimo terminui, naujos sutartys bus perrašomos Inospectra vardu, taip pat norime informuoti, kad kurį laiką rašydami užklausas į Energeno elektroninius paštus, gausite pasiūlymus jau iš Inospectros. Norime užtikrinti, kad prieš perkeldami savo veiklą iš Energeno į Inospectrą, įvykdysime visus sutartinius ir kitus įsipareigojimus. Inospectros misija bus tiekti didžiausios vertės produktus  tinkamomis sąlygomis ir užtikrinti greitą ir kokybišką techninę priežiūrą, tapti pirmaujančia sprendimų diegėja moksle ir pramonėje.Taip pat norime pasidžiaugti išlikusia profesionalų komanda, kurią papildė 3 nauji kolegos.